Урочисте перше Причастя (Устя-Зелене, 2019)

Кожна урочиста подія  чи свято в людському житті  глибоко закарбовується  в нашій пам’яті . Особливо коли  ця подія торкається  духовної сторони буття людини

Така важлива , незабутня  подія – свято  Першої Сповіді  та урочистого святого Причастя   відбулася  у неділю  11 серпня  2019 року Божого в Храмі Собору Пресвятої Богородиці  с. Устя Зелене Монастириського району 

      

Старанна попередня  підготовка , яка тривала  впродовж усього літа  , сприяла тому , що цей день діти  та їх батьки очікували з  нетерпінням . Адже  це  не просто  урочистий момент   в житті  християнської сім’ї , а  перший крок  дитини в  доросле  свідоме  християнське життя. Подію Першої Сповіді  потрібно  вважати знаковим переходом  від безтурботного  дитинства до повсякденного усвідомлення відповідальності  за свої вчинки .  З неї дитина починає  процес формування  своїх особистих  християнських  цінностей . Це Таїнство буде супроводжувати  їх протягом всього життя і відкриватиме їм двері до Небесного Царства.

До Першої Сповіді  діти вишикувалися  по парах перед Храмом  , та урочисто  під спів  пісні « За все Тобі я дякую…» увійшли до Храму , принісши  кожен  гілочку білосніжної лілії , які вклали до стіп Чудотворною іконою  Пресвятої Богородиці.

Їхнє красиве сніжно – біле вбрання виблискувало на літньому сонці, і ньому вони були схожі на маленьких ангелів , які приходять  до Господа Бога , щоб він благословив  і допоміг у всіх  їхніх починаннях в християнському житті.

Після Літургії о. Степан вручив їм Памятки  Першої Сповіді  та святого Причастя та звернувся з вітальним словом до дітей  та їх родин, де зазначив ,  Думаю . що хлопці і дівчати  надовго запам’ятають  день  , коли прийняли  Першу Євхаристію – найбільший  скарб для  безсмертної душі  кожного християнина . Нехай ця тиха  радість особливої зустрічі з Богом ,  яка нині наповнила їхні серця , серця їхніх рідних , упродовж  усієї мандрівки дорослим  християнським життям , зміцнює і підтримує Нехай  кожен наступний крок у їхньому житті , малий чи великий , буде завжди у напрямку до Неба.

Як урочисто і святково були вдягнені діти  цього дня так  їхні душі  нехай завжди   будуть урочисто  вбрані  добрими ділами , і як горіли  у їхніх руках  свічки під час Літургії  так серця їхні  нехай палають  любов’ю до Бога  та ближніх .