Урочиста посвята учасниць спільноти “Матері в молитві”

У червні 2019 р.Б. у церкві Собору Пресвятої Богородиці села Устя-Зелене з благословення адміністратора парафії  о.Степана Стрілецького для спільної молитви за своїх дітей  об”єдналося 15 матерів.

Кожна мати любить своїх дітей всім серцем, хоче бачити їх щасливими. А кожна добра християнська мати ще й усвідомлює велику відповідальність за своїх маленьких і вже дорослих дітей, бо знає, що повинна бути хоч тимчасовим, але ревним охоронцем їхніх душ і привести до Отця Небесного такими, якими Він хоче їх бачити. І тільки в молитві матері можуть випросити в Господа порятунку і захисту для своїх дітей, а спільна молитва – це найкращий лік проти зла.

18 серпня 2019 р. Б. у храмі с. Устя-Зелене відбулася урочиста посвята жінок-матерів в спільноту « Матері в молитві». Відбувши Святу Тайну Покаяння, під час Святої Літургії, матері прийняли Святе Причастя і з великою надією і любов’ю піднесли свої серця до Отця Небесного і Матері Божої в молитві посвяти. Напутніми словами отець Степан привітав усіх матерів,звучало многоліття.

Нині материнські серця наповнюються безмежною вдячністю Господеві за дар молитовного служіння в цій спільноті.

 

п.Ольга Смучок.