В неділю, 8 липня, наша парафія мала змогу вже вкотре подякувати Господу Богу за дар Євхаристії, а також за можливість її постійного прийняття. Причиною цього стала урочистість Першого Святого Причастя наших дітей.

11 дітей вперше взяли повну участь у св. Літургії, приймаючи до своїх сердець Тіло і кров Ісуса Христа. Урочисту Євхаристію очолив настоятель парафії о. Степан Стрілецький.
Більше фото у розділі фотогалерея
Відео з урочистої Літургіїтут







