Устя-Зелене приймає почесних гостей

У неділю 21  липня 2019 року , коли  спекотне літнє сонце  світило  по святковому, парафію  Собору Пресвятої Богородиці  с. Устя Зелене Монастириського району  відвідав дорогий та поважний гість – Митрофорний  протоієрей Михайло Романюк, який є  Протосинкелом  Єпархії  св.. Володимира, член Пресвітерської ради, Колегії  єпархіальних радників та Ради з економічних питань Паризької єпархії. Адміністратор  – Парижа, Нормандії, Шалет- сюр- Луен, Люрду.

Святкову  літургію цього дня очолив о. Михайло, спів служачи з місцевим адміністратором о. Степаном Стрілецьким .

Під час проповіді отець Михайло  наголосив на важливості  слухання Божого слова. Через слухання слова, наголосив отець, та читання  святого Письма  ми наближаємося та запрошуємо  Бога в своє життя .

По завершенні святої літургії о. Михайло приклонився та склав свої намірення перед Чудотворною іконою  Пресвятої Богородиці та Хрестом – Релікварієм з часточками дерева Хреста Животворящого. Після чого  усі присутні на чолі з отцями  підносили до Богородиці  вдячні молитви  з проханням про заступництво та встановлення Благословенного миру  на українській землі.