Веселі канікули з Богом 2019

У с. Устя-Зелене на парафії Собору Пресвятої Богородиці з 2 по 4 липня відбулися “Веселі канікули з Богом”. Захоплюючу, повчальну і водночас розважальну програму цього разу підготували для дітей сестри-монахині ЧВС сестра Марія Успіння та сестра Марія Знамення спільно з адміністратором парафії о. Степаном Стрілецьким.

Діти весело проводили час, збагачуючись новими знаннями на духовну тематику. Молитва, ігри, нові знайомства та цікаві гуртки – все це стало частиною цьогорічного табору. Веселі конкурси допомогли дітям згуртуватися та стати однією командою, яка швидко долає важкий шлях задля спільної мети.

ФОТОАЛЬБОМ:⇓⇓⇓⇓

Парафія висловлює щиру подяку сестрі Марії Знамення та сестрі Марії Успіння за їхню працю і молитву.