Паломництво Чудотворної ікони та Хреста-Релікварія Деканатами Бучацької Єпархії УГКЦ

18-19 березня,  на парафії Успіння Пресвятої Богородиці,  с.Нагірянка, перебувала копія Чудотворної ікони Белзької Богородиці, та хреста-релікварія із часточкою Животворящого Хреста Господнього, із Устя- Зеленого.

Багаточисельна участь дітей, молоді, гостей, та усіх парафіян, щоб приклонитись, до таких цінних духовних реліквій, свідчить про велику любов,та потребу молитви і заступництва Господнього та Пресвятої Богородиці.

Історію цих двох духовних цінностей, як Ікони,так і Хреста -релікварія представив усім присутнім, о.Степан Стрілецький, парох с.Устя-Зеленого. Ця подія заставила кожного із нас, глянути у вічі Пресвятої Богородиці, та приклонитись до Хреста, просячи про мир для України, мир для парафії,та усіх наших родин.