Вийшла з друку книга “Історія Устя Зеленого та його церков”

2018 рік був багатим на  важливі події в житті нашої парафії.   Однією з таких подій є вихід з друку історичної книги “Історія Устя Зеленого та його церков”. Книга видана за сприяння парафії Собору Пресвятої Богородиці с. Устя-Зелене, автором є історик-науковець, дослідник сакральної архітектури Василь Слободян.

В книзі подана історія колишнього містечка, а тепер села Устя Зеленого Монастириського району Тернопільської області, його мешканців, церков і громадського життя.

Книгу можна придбати в церковній крамниці  с. Устя-Зелене або замовити, написавши на електронну пошту парафії UZ_cerkva@ukr.net.

Кошти, виручені від продажу книги, будуть спрямовані на проект і будівництво купелі при парафії Собору Пресвятої Богородиці с. Устя-Зелене.