Зібрання членів Апостольства Молитви Коропецького деканату (с. Устя-Зелене, листопад 2018р.)

” А коли молимося про мир для людства, то оскільки більше треба нам молитися про мир серед нашого народу, про мир внутрішній, про заперестання ненависти, роздорів, ворожнечі й – зі сльозами це говорю – кровопролиття…”

1942 р.листопада 21, Львів.

Із декрету Митрополита Андрея “Не убий”

Молитва…Це піднесення нашого серця до Бога; це розмова з Богом, а , можливо, найточніше – це перебування з Богом. Вона повинна литися з серця і мусить торкнутися Божого серця. І для цього ми повинні бути досконалими в молитві. Саме члени Апостольства Молитви покликані бути більш досконалими в молитві, усвідомлювати єдність із Христом, дозволяти Христові працювати в них і через них із Його силою, з Його прагненням, з Його любов”ю.

Для спільної молитви, щоб бути здатними до взаємної любові і почутими Отцем Небесним 10 листопада 2018 року Божого в церкві Собору Пресвятої Богородиці с.Устя-Зелене відбулося зібрання членів Апостольства Молитви Коропецького деканату. Святу Літургію очолив о. Йосафат Фітель, ЧСВВ – відповідальний за провід Апостольства Молитви у Бучацькій Єпархії у співслужінні декана Коропецького деканату о.Михайла Мохнатого, пароха с.Устя-Зелене о. Степана Стрілецького та інших священників деканату. Духовну науку проводив о. Йосафат, звернувши особливу увагу на духовне  призначення і роль Апостольства Молитви, цим самим заохочуючи всіх бажаючих до духовного і апостольського життя, до служіння потребам Церкви. Звертаючись до членів Апостольства Молитви, він наголосив, що всі повинні горіти любов”ю до Христа і нею запалювати інших, щоб і інші хотіли вступати в Апостольство Молитви і, щоб жили в сильній вірі і любові до Ісуса.

Після Святої Літургії спільно з членами Апостольства Молитви та мирянами молилися молебень до Найсвятішого Серця Христового. Зібрання пройшло на високому духовному піднесенні. Відбулася урочиста посвята у членство Апостольства Молитви мирянки с.Міжгір”я Турів  Дарії. Нею була дана обітниця члена Апостольства Молитви молитися за мир і отримала духовні ласки відпусту.

Насамкінець зібрання отець декан Михайло Мохнатий подякував всім присутнім, а парох о.Степан Стрілецький висловив слова вдячності отцям і сподівання на те, що такі зібрання будуть проводитися у нашій парафії кожного року, так як особливістю даної парафії є Устя-Зеленська Чудотворна ікона Богородиці ( копія Белзької ікони Богородиці). Відтак лунало “многоліття” та духовний гімн України “Боже, Великий, Єдиний”.

п. Ольга Смучок