Парафія Собору Пресвятої Богородиці приймала прочан з Кам’янця-Подільського та Городенківщини

Минулого трохи більше місяця,  як Чудотворна ікона та Хрест-Релікварій  урочисто,  після реставрації,  повернулися до нашого храму. З того часу прочани з різних куточків сусідніх областей прибувають, щоб помолитися Чудотворній іконі та часточкам дерева Хреста Животворящого.

Отці-настоятелі організовують паломницькі тури, щоб випросити потрібних Божих ласк за посередництвом Небесної Матері.

Так, нещодавно, 15 жовтня в рамках паломницького туру до нас численно прибули парафіяни Храму Матері Божої Почаївської УГКЦ (м. Кам’янець-Подільський ) разом зі своїм парохом о. д-н. Антоном Федиком, який є вихідцем з нашого села.

Вже вдруге до с.Устя-Зелене прибувають паломники з Городенківщини, щоб просити заступництва у Богородиці для своїх родин та всієї України.

Традиційно, після Святої Літургії, настоятель храму розповідає гостям історію повернення Чудотворної ікони та Хреста-Релікварія. В кінці Літургії о. Степан звернувся до присутніх зі словами: «Покладаю велику надію, що через посередництво Пресвятої Богородиці, якає господинею в нашому храмі, усі молитви, які ви сьогодні складаєте, будуть вислухані».