120 річниця освячення храму (Устя – Зелене, 2013)

В червні 2013 року відбулося святкування 120 річниці заснування храму Собору Пресвятої Богородиці. Підготовку до святкування парафіяни розпочалище з 2010 року.  Були проведені  ремонтно-будівельні роботи, а саме: всередині храму зроблено капітальний ремонт та розпис храму, який тривав 3 роки. Реставровано престол, повернуто йому первинний вигляд.

2 червня 2013 року, під час  святкової літургії з нагоди 120-ї річниці освячення храму Собору Пресвятої Богородиці у с. Устя-Зелене,  було освячено престол та храм після розпису.

Очолив святкову літургію єпарх Бучацький Владика Дмитро Григорак, в  присутності адміністратора парафії о. Степана Стрілецького,  декана Коропецького о. Михайла Мохнатого, усіх священників Коропецького деканату Бучацької єпархії УГКЦ та священнослужителів – вихідців із нашого села. У  своєму пастирському слові Владика Дмитро (Григорак) наголосив присутнім про важливість прийняття Пресвятої Тайни Євхаристії, а також про участь практикуючих християн у формуванні «Живої парафії»